Modul AOpen přemění displeje Sharp na osobní počítače

Výrobce elektroniky AOpen uvedl nový modul, který z profesionálních displejů Sharp činí PC se schopností spouštět aplikace operačního systému Windows. AOpen Mini OPS module (PNZB03PC) umožňuje uživatelům doplnit k nejnovějším profesionálním displejům Sharp PC funkcionalitu a podporu zobrazení obsahu v rozlišení 4K.

Modul AOpen přemění displeje Sharp na osobní počítače


Modul Mini OPS je nově vyvinutým, zmenšeným formátem původní specifikace Open Pluggable Specification (OPS), jež byla zavedena společností Intel v roce 2010 a stala se pro digitální displeje celosvětovým standardem.

Modul PNZB03PC v podstatě display Sharp přeměňuje na počítač bez jakýchkoli drátů nebo kabelů. Modul samotný má konstrukci malého formátu bez použití aktivního ventilátoru. Díky tomuto je jeho provoz tichý a energeticky efektivní. Přináší výkon a výhody nejnovějších nízkonapěťových procesorů společnosti Intel včetně schopnosti zpracování obrazového obsahu v rozlišení 4K. Zařízení je dodáváno s předinstalovaným systémem Windows® 10 IoT Enterprise.

Nejnovější zprávy uvádí, že jako největší spotřebitel displejů je aktuálně spatřován maloobchodní sektor, jenž je využívá pro podporu prodeje uvnitř prodejen. Nicméně, zvyšuje se také využití velkoformátových displejů v korporátní sféře, ve zdravotnictví a sektoru vzdělávání, kde společnosti umisťují displeje ke sdílení informací do recepcí, čekáren a učeben.

Komentáře