Multifukční tablet Lenovo Miix 2 11 míří na český trh

Společnost Lenovo uvádí na trh 11palcový multifunkční tablet Lenovo Miix 2 11 s vysokým výkonem a odnímatelnou klávesnicí. Pracovat tak může ve třech režimech.

Multifukční tablet Lenovo Miix 2 11 míří na český trh


Miix 2 disponuje třemi režimy použití: notebook, stojánek a tablet. V režimu notebooku, kdy je klávesnice připevněna k tabletu, lze efektivně pracovat doma i na cestách. Klávesnice navíc dobře poslouží i jako kryt displeje při přenášení tabletu díky svému pevnému magnetickému přichycení. Poloha stojánku je vhodná především při sledování oblíbených filmů, poslouchání hudby nebo při chatování s přáteli. Po odpojení klávesnice vznikne tablet.

Nový je vybaven operačním systémem Windows 8.1, o jehož chod se stará procesor čtvrté generace až Intel Core i5 a operační paměť až 8 GB DDR3L. K dispozici je integrovaná HD grafická karta, Full HD displej s rozlišením 1920x1080 a integrované reproduktory JBL. Tablet navíc nabízí SSD s kapacitou až 256 GB.

Uživatelé jistě ocení i vysokou výdrž baterie až 6 hodin při zapnuté Wi-Fi. Na výběr je i model s 3G. Tablet podporuje Micro-SIM a až 2TB Micro SD kartu. Nechybí ani konektory USB 2.0 a Micro HDMI audio combo jack.

Pohodlné přihlašování je možné pomocí aplikace rozpoznání obličeje VeriFace Pro. Pro jednoduché a rychlé spravování a ukládání dat je k dispozici osobní cloud Lenovo.

Tablet Lenovo Miix 2 11 je u nás dostupný za cenu od 15 999 Kč s DPH, model s 3G bude dostupný v květnu a bude o 4000 Kč dražší.

Čtěte také:
→ Jedničkou na českém trhu s PC je Lenovo
Společnost Lenovo se v roce 2013 stala největším dodavatelem osobních počítačů v České republice. Její podíl se dostal na 22%.
→ Když mobil a tablet střídá počítač
Jaké změny čekají firmy se stále rostoucím počtem mobilních zařízení? Za dva roky bude 70 procent uživatelů internetu používat více než pět různých zařízení on-line.

G+


Úvodní foto: Lenovo
Komentáře