Na Google Play lze platit pomocí zákaznického účtu O2

Zákazníci O2 tak nebudou muset pro platby na tržišti aplikací pro Android platit kreditní kartou. Čáska se ji započte do vyúčtování nebo strhne z kreditu.

Na Google Play lze platit pomocí zákaznického účtu O2


Všichni zákazníci O2 mohou od nynějška platit v obchodě Google Play prostřednictvím mobilní platby. Tarifní zákazníci při platbě přes O2 najdou částku za služby Google Play jako součást měsíčního vyúčtování, zákazníkům předplacených karet odečte O2 danou částku z kreditu.

Novinka platí pro všechny rezidentní i firemní zákazníky, kteří používají mobil nebo tablet s operačním systémem Android. Jedinou podmínkou je aktivní služba m-platba, kterou mají rezidentní zákazníci aktivovanou automaticky. Firemní zákazníci si m-platbu mohou aktivovat v online samoobsluze Moje O2.

„Jsme velmi rádi, že zákazníci O2 mohou využívat ještě jednodušší přístup k obsahu z Google Play,“ říká Michal Zachar, marketingový manažer českého Googlu, a dodává: „Věříme, že uživatelé během předvánočního období ocení rozšířený katalog, který obsahuje více než milion aplikací a her, 30 milionů hudebních skladeb a 5 milionů knih včetně českých titulů.“

Pokud zákazník chce za služby zaplatit prostřednictvím O2, stačí jako způsob úhrady zvolit platbu přes O2, ostatní postup při nákupu v Google Play zůstává stejný. Maximální hodnota jedné transakce při platbě přes O2 je nastavena na 1.500 korun, měsíčně může zákazník utratit maximálně 5.000 korun.

Čtěte také:
 Nová ekonomika: aplikace
Růst čeká především aplikace pro objednávání služeb či nákup zboží. Přes dramatické zvětšení trhu příjmy vývojářů stoupají jen pomalu.
→ Google Play se hemží podvodnými aplikacemi
Tvrdí to alespoň bezpečnostní firma Symantec. V řadě případů je totiž obtížné odhalit scam pomocí automatických algoritmů.

Zaujal vás tento článek?
Zaregistrujte se k odběru našeho e-mailového newsletteru. Každý týden tak pohodlně získáte přehled o důležitých událostech v IT branži.

G+


Úvodní foto: © kaptn - Fotolia.com
Komentáře