Na podílové fondy s mobilem

Společnosti IAD Investments a ZFP Investments budou při distribuci podílových fondů používat aplikaci TA Mobile od společnosti Arbes Technologies.

Na podílové fondy s mobilem


Společnosti IAD Investments, působící na slovenském, a ZFP Investments, působící na českém finančním trhu, si vybraly společnost TA Mobile řešení pro podporu prodeje podílových fondů. Instalace specializované aplikace pro chytré telefony nabídne řadu zákaznických funkcí. Klienti získají přístup k aktuálnímu stavu svého portfolia, budou mít přehled nad svými pokyny a jejich realizací a v přehledném grafickém znázornění uvidí strukturu svého majetku, jeho vývoj, případně výkonnost.

„Rozmach mobilních zařízení v čele s chytrými mobilními telefony umožňuje uživatelům efektivněji řídit své aktivity a pracovat s aplikacemi téměř kdykoliv. Je tedy jen logické, že dodavatelé moderních IT systémů přizpůsobují svá řešení pro tato zařízení, a tím usnadňují nejen přístup k aktuálním datům, ale i možnost řešit řadu rutinních úkolů snadno, rychle a odkudkoliv,“ uvedl Tomáš Denemark, ředitel divize finančních systémů Arbes Technologies, která stojí za vývojem aplikace TA Mobile. Tato aplikace navazuje na úspěšný systém Arbes TA, jenž patří mezi významná řešení pro oblast Transfer Agency.

O aplikaci ARBES TA Mobile

Modul TA Mobile je aplikace určená pro instalaci v mobilních telefonech. Umožňuje přístup k datům jednotlivým podílníkům a distribučním sítím. Jeho součástí jsou především:

  • přehled pokynů a realizovaných operací podílníka,
  • pohled na aktuální portfolio a jeho strukturu,
  • přehledy majetku portfolia ve formě grafů (podle skladby, vývoje či výkonnosti),
  • přehled plnění periodických plánů (i v grafické podobě).

G+


Úvodní foto: © Scanrail - Fotolia.com
Komentáře