Na služby Firmy.cz budou firemní profily dvojítho typu: zdarma a placené

Seznam.cz nastartoval změny na službě Firmy.cz. Zavádí dva typy firemních profilů - Seznam zdarma a Seznam naplno.

Na služby Firmy.cz budou firemní profily dvojítho typu: zdarma a placené


Inzerující firmy získají například možnost zařadit svůj profil do více kategorií, vkládat akční nabídky nebo být vidět na přednostních pozicích oblíbeného serveru Mapy.cz.

"Firmy.cz jsou jediným internetovým firemním katalogem v České republice, jehož návštěvnost po úpravách roku 2014 stoupá. Denně jej dnes navštíví v průměru 250 tisíc reálných uživatelů. Současnými změnami posouváme katalog směrem ke službě, která lidem rychle odbaví každou jejich potřebu. A to bez ohledu na to, zda člověk hledá přímo na službě Firmy.cz, Mapy.cz nebo v Seznam.cz Vyhledávání," představuje myšlenky, které za změnami stály, produktový manažer Firmy.cz Jiří Vrba.

Firmy.cz s potvrzují směr společnosti Seznam.cz, která začíná intenzivně propojovat své služby. "Zobrazení firemního profilu upravíme tak, aby byl jednotný napříč všemi službami Seznam.cz. Výrazně zlepšíme práci s mapou a samotné Firmy.cz propojíme se službami Mapy.cz a vyhledáváním Seznam.cz do takové míry, že se firemní profily stanou jedním z hlavních míst, odkud budou firmám přicházet potenciální zákazníci," doplňuje Martin Fuks, manažer produktových týmů Mapy.cz a Firmy.cz.


Úvodní foto: seznam.pr.sblog.cz
Komentáře