Nej.cz se stane třetím největším poskytovatelem internetu a kabelové televize v ČR

Společnost KAPRAIN Industrial Holding v návaznosti na nedávné akvizice společností Nej.cz, RIO Media a několika dalších poskytovatelů rychlého internetu a kabelové televize zahájila konsolidaci těchto společností pod jednotnou značku Nej.cz.

Nej.cz se stane třetím největším poskytovatelem internetu a kabelové televize v ČR


V průběhu roku tak vznikne třetí největší hráč na trhu. Vedle konsolidace stávajících společností bude KAPRAIN pokračovat i v dalších akvizicích.

„Konsolidací společností poskytujících služby elektronických komunikací vytváří skupina KAPRAIN třetí největší společnost na trhu, která bude pod značkou Nej.cz poskytovat služby více než dvěma stům tisícům lidí ve více než osmdesáti lokalitách,“ říká Jaroslav Hanyk, generální ředitel Nej.cz. „Zároveň jsme připraveni na vyhledávání dalších zajímavých akvizičních příležitostí,“ dodává.

Součástí dalších záměrů investiční skupiny KAPRAIN v tomto směru je nejen postupné sjednocení a zkvalitnění poskytovaných služeb, ale i rozvíjení další akviziční činnosti.

Naplňují se tak plány holdingu započaté v roce 2016 na významné rozšíření portfolia aktivit o investice do sítí elektronických komunikací a poskytování služeb v této oblasti.


Úvodní foto: © adimas - Fotolia.com
Komentáře