Ness Technologies bude poskytovat GoogleApps pro ČR a SR

Ness Technologies uzavřel smlouvu se společností Google o poskytování aplikací Google Apps pro firmy v Česku a na Slovensku. Poskytovat bude i podporu.

Ness Technologies bude poskytovat GoogleApps pro ČR a SR


Google Apps je sada cloudových služeb určených mj. firmám a organizacím. „Google Apps představují přitažlivou, stále inovovanou technologii, která bude zajímat čím dál větší okruh firem,“ říká Martin Kunz, produktový manažer pro Google Apps ve společnosti Ness. „Jedná se o řešení, které lze rychle implementovat do stávající infrastruktury firmy a které nevyžaduje ani zdlouhavé školení uživatelů, ani zásahy administrátora.“

Firmám při použití Google Apps odpadají investiční náklady na plánování a nákup hardwaru i softwaru, aplikace totiž běží v cloudu a platí se podle skutečné spotřeby služeb. Služby jsou hostované v datových centrech společnosti Google.Výhodné se Google Apps mohou ukázat především u mobilních uživatelů, pracujících mimo kancelář - hlavní podmínkou je ovšem připojení k Internetu. Spolu se samotnými Google Apps dodá Ness i osvědčené postupy, jak aplikace ve firmě nejlépe využít.

Společnost Ness Technologies má pro zajištění IT služeb tým 600 odborníků v Praze, Brně a Ostravě.

G +





Komentáře