Nové barevné MFZ A3 Sharp pro SMB segment

Společnost Sharp Information Systems Europe přidala do své nabídky tři pokročilé modely MFZ pro formát A3, které jsou určeny především pro malé a středně velké podniky.

Nové barevné MFZ A3 Sharp pro SMB segment


Modely MX-4070N, MX-3570N a MX-3070N nabízejí snadné používání, upravitelné uživatelské rozhraní, snadnou integraci do stávajících IT systémů a realizaci optimalizovaných pracovních toků. Modely odpovídají třem různých rychlostním řadám (40 str./min., 35 str./min. a 30 str./min.).

Díky použití technologií jako je například Office Direct Print pro soubory MS Office a pokročilému propojení s cloudem umožňují barevná MFZ MX příští generace snadný přístup ke sdíleným informacím a poskytují mobilním pracovníkům svobodu a flexibilitu tisku z preferovaných osobních zařízení.

Uživatelé mohou přímo v MFZ tisknout soubory Microsoft Office (pptx, xlsx, docx) – z USB paměti, což je ideální pro pracovníky, kteří navštěvují zákazníky. Výklopná dotyková obrazovka LCD s úhlopříčkou 10,1" a zjednodušeným uživatelským rozhraním umožňuje intuitivní procházení funkcí MFZ, včetně snadného přístup k návodu k použití a jednoduchých úprav pomocí přetažení, zatímco skenování OCR umožňuje skenování prohledávatelných souborů PDF nebo sady Office a rychle konvertuje naskenované vytištěné dokumenty.

Zařízení Sharp využívají snímač pohybu a v okamžiku, kdy snímač zjistí blížícího se uživatele, probudí zařízení z režimu spánku – tak šetří čas a zvyšují produktivitu, neboť zařízení je vždy připraveno a současně šetří peníze společnosti.


Úvodní foto: sharp.cz
Komentáře