Nové systémy IBM pomohou využívat hybridní cloud - 2

Společnost IBM představila na konferenci InterConnect 2013 nové systémy a řešení, které pomohou klientům a MSP providerům budovat privátní a hybridní cloudy

Nové systémy IBM pomohou využívat hybridní cloud


Pro klienty, kteří mají zájem o otevřená cloudová prostředí, je určeno nové řešení Power Integrated Facility for Linux. To umožňuje lépe těžit z podnikových serverů Power Systems a jejich výhod, jako jsou spolehlivost, rozsah a vysoký výkon, a tak zkvalitňovat služby a současně snižovat náklady na spravování linuxového ekosystému.

Nové řešení IBM BLU Acceleration Solution – Power Systems Edition využívá technologii založenou na procesoru POWER7+ a díky ní dosahuje osmkrát až pětadvacetkrát rychlejšího reportování a analýz2 a desetinásobných úspor úložného prostoru. Toto řešení kombinuje software IBM DB2 a BLU Acceleration s dynamickou in-memory vertikální (tzv columnar) technologií a Power Systems, které lze využít pro datové sklady o objemu až 20 terabytů.

Nově představený storage systém Storwize V5000 se nachází uprostřed produktové řady Storwize a nabízí malým a středním firmám flexibilní vstup do světa pokročilých možností a vysokého výkonu portfolia Storwize. Systém lze konfigurovat s diskem i flash technologií a také podporuje funkce IBM Easy Tier. Systém vybavený pro cloudové prostředí s vestavěnou podporou pro OpenStack umožňuje virtualizaci a clusterování, které klientům umožní těžit z výhod skutečného softwarově definovaného úložiště.

G+

Úvodní foto: © zentilia - Fotolia.com
Komentáře