Novým generálním ředitelem SAP ČR bude Roman Knap

Na pozici generálního ředitele společnosti SAP ČR nastoupí od 1. ledna 2014 Roman Knap. Vystřídá Iva Kramoliše, který tuto pozici dočasně zastával od září letošního roku a bude se opět plně soustředit na svou roli ředitele pro oblast služeb v regionu střední a východní Evropy.

Novým generálním ředitelem SAP ČR bude Roman Knap


Roman Knap (38) přichází do SAP ČR z funkce generálního ředitele SAP Slovensko, kterou bude i nadále vykonávat do té doby, než bude dokončeno výběrové řízení na jeho nástupce. Ve společnosti SAP působí Roman Knap na různých pozicích od roku 2008. Před příchodem do SAP pracoval ve společnostech Oracle nebo KPMG Consulting.

„Jako generální ředitel SAP ČR bych chtěl dále posilovat pozici společnosti na českém trhu. Ta je zde vnímána zejména jako dodavatel ERP. SAP je ale společností nabízející celou řadu dalších inovativních technologií a aplikací od mobilních řešení přes in-memory computing až po cloud a má silnou zákaznickou základnou v oblasti menších a středních firem,“ řekl Roman Knap, nastupující ředitel SAP ČR.

Čtěte také:
→ Českou pobočku SAP povede prozatím Ivo Kramoliš
→ Pro SAP aplikace do e-shopu

G+


Úvodní foto: archiv redakce
Komentáře