NVIDIA posiluje exekutivu dvěma novými viceprezidenty pro evropský trh

Zuiderveld šéfuje prodeji a marketingu, Balzola-Widmann vede consumer business

NVIDIA posiluje exekutivu dvěma novými viceprezidenty pro evropský trh


Brno, Česká republika, 21. října 2014, NVIDIA dnes oznámila jmenování dvou nových viceprezidentů s působností pro Evropu, Střední východ a Indii.

Jaap Zuiderveld byl jmenován viceprezidentem pro Sales a Marketing, a Xochilt M. Balzola-Widman byla jmenována viceprezidentkou pro Consumer Business výše uvedeného regionu.

Zuiderveld přišel do NVIDIE z londýnské Colt Technology Services, kde vedl enterprise services business’s global direct sales force. Dříve působil jako COO a výkonný ředitel pro Evropu ve společnosti ACN, a jako CEO v Active 24, kam postoupil z pozice COO ve stejné společnosti. Zuiderveld má tak více než dvacetileté zkušenosti v oblasti IT a telekomunikačního průmyslu, když ještě před uvedenými pozicemi zastával důležité funkce ve společnostech Versatel Telecom International, KPN Telecom a British Telecom.

V NVIDII vede veškeré aktivity v rámci Evropy, Středního východu a Indie i Ruska. Je zodpovědný za růst v oblastech consumer, enterprise, automotive a embedded.

Balzola-Widmann přišla do NVIDIE ze společnosti Amazon, kde měla na starosti produktovou řadu Kindle v rámci střední Evropy. Je zkušenou veteránkou herního průmyslu ze svého působení na senior pozicích ve společnostech  Activision Blizzard a Electronic Arts. Během své dvacetileté kariéry zastávala Balzola-Widmann také manažerské posty v evropských divizích společností Ingram Micro a Symantec.

Je zodpovědná za rozvoj a růst spotřebitelského kanálu společnosti NVIDIA, tedy vlastní značky GeForce a SHIELD, a to pro již zmíněný region EMEAI.

O společnosti NVIDIA
Již od roku 1993 se společnost NVIDIA (NASDAQ: NVDA) věnuje objevování umění a vědy visual computingu. Technologie naší společnosti proměňují svět monitorů a displejů ve svět interaktvního objevování. Jsou určeny všem, od hráčů přes vědce a běžné uživatele až po nadnárodní společnosti. Více informací na http://nvidianews.nvidia.com nebo http://blogs.nvidia.com.

 


Úvodní foto: NVIDIA
Komentáře