O2 nově s neomezenými tarify na pevných linkách

O2 přichází s nabídkou nového tarifu pro pevné linky Volání bez zábran, která kombinuje neomezené volání z pevné linky do fixních i mobilních tuzemských sítí s deseti hodinami volání zdarma do 26 zemí světa.

O2 nově s neomezenými tarify na pevných linkách


Operátor již jednou rozhýbal telekomunikační trh, když přišel s neomezeným mobilním tarifem. Nyni přichází s nabídkou nového tarifu pro pevné linky Volání bez zábran, která kombinuje neomezené volání z pevné linky do fixních i mobilních tuzemských sítí s deseti hodinami volání zdarma do 26 zemí světa na mobilní i pevné linky, a to za cenu od 499 Kč měsíčně.

Kromě tarifu Volání bez zábran si mohou zákazníci vybrat z dalších dvou tarifů, které od 1. září operátor nově nabídne. Základní tarif Volání CZ 50 kamkoli obsahuje 50 volných minut do fixní i mobilní sítě všech českých operátorů, a to od 149 Kč měsíčně. Tarif Volání O2 neomezeně umožňuje za měsíční poplatek 249 korun volat neomezeně do pevné i mobilní sítě O2.

"Pevná linka má v českých domácnostech stále své důležité místo, a to hlavně u starších osob, pro které je symbolem bezpečí a neustálé dosažitelnosti. S našimi novými tarify cílíme naopak na mladší rodiny s dětmi. Neomezené volání totiž mohou využít všichni členové domácnosti, umožní jim zůstat v pravidelném kontaktu s rodinou nebo přáteli v zahraničí a zároveň výrazně ušetřit," říká David Duroň, marketingový ředitel pro segment domácností v O2 Czech Republic.

Spolu s některým ze tří nových hlasových tarifů mohou nyní zákazníci zdarma získat také bezdrátový přenosný telefon Siemens Gigaset C610, a to při závavzku využívat hlasové služby O2 dva roky.

Uvedená služba je dostupná pro nové i stávající zákazníky z řad domácností.


Úvodní foto: © Lieschen - Fotolia.com
Komentáře