Opera Mini 5 nyní dostupná v češtině

Opera Software vydala českou verzi svého mobilního internetového prohlížeče Opera Mini 5 beta 2.

Opera Mini 5 nyní dostupná v češtině


Opera MiniS prohlížečem Opera Mini 5 v češtině mohou čeští uživatelé přistupovat z většiny mobilních telefonů na jakékoli stránky prostřednictvím prostředí přeloženém do rodného jazyka. Českou verzi Opera Mini 5 lze stáhnou bezplatně ZDE, pro více informací kliknětě SEM.

Společnost Opera Software se zavázala k zpřístupnění svého prohlížeče co nejvíce lidem, v co největším počtu zemí. Proto svou Opera Mini 5 beta 2 nyní nabízí v následujících jazykových mutacích: bulharština, chorvatština, čeština, dánština, nizozemština, britská angličtina, mezinárodní angličtina, americká angličtina, finština, francouzština, němčina, řečtina, maďarština, indonézština, italština, norština, polština, portugalština, rumunština, ruština, slovenština, slovinština, španělština, švédština, turečtina, ukrajinština.

Opera Mini je jedním z nejpopulárnějších a nejrychlejších webových prohlížečů pro mobilní telefony. Aktuálně tento prohlížeč využívá na 40 milionů unikátních uživatelů, kteří jeho prostřednictvím jen během října 2009 shlédli 17,2 miliardy webových stránek. Opera Mini 5 beta 2 je dostupná zdarma ke stažení ZDE.

Čtěte také:
→ Projekt Internet.org chce připojit 5 miliard lidí k Internetu
Za ambiciózním projektem stojí Facebook, Ericsson, Qualcomm, Samsung, Nokia, MediaTek a Opera.
→ Google investuje miliardy USD do satelitní internetové konektivity
Firma plánuje investovat jednu až tři miliardy dolarů do malých satelitních zařízení, které přinesou internetové připojení i do odlehlých míst.

Komentáře