Petr Chlumský povede vývoj bankovních systémů Arbes

Arbes Technologies,jmenoval nového manažera vývoje bankovních řešení. Stal se jím se Petr Chlumský (40), který do společnosti Arbes Technologies přišel z pozice ředitele nových médií, kterou zastával ve vydavatelském domě Sanoma Media.

Petr Chlumský povede vývoj bankovních systémů Arbes


Petr Chlumský vystudoval obor informační technologie na ČVUT v Praze. Své první profesní zkušenosti sbíral v Bank Austria a ve vlastní softwarové společnosti, která se zabývala vývojem informačních systémů pro německé klienty, mezi nimiž byla i světová jména OMV či Jungheinrich. Později působil jako technický ředitel v Centrum Holdings, přičemž na starosti měl rozvoj IT v české, slovenské a chorvatské pobočce, a v roce 2010 nastoupil do společnosti Sanoma Media. Zde nejdříve zastával post IT ředitele se zodpovědností za vývoj softwarových aplikací a projekt Business Intelligence, který inicioval a vedl, po dvou letech se v rámci Sanoma Media přesunul na pozici ředitele nových médií, v rámci níž se staral především o strategii této divize a její rozvoj.

Do společnosti Arbes Technologies nastoupil pověřením rozvíjet především bankovní systém Arbes OBS.

Petr Chlumský je ženatý a má jednu dceru. Svůj volný čas nejraději tráví s rodinou nebo s knihou o matematice či evoluční biologii. Rád staví modely letadel.

G+


Úvodní foto: archiv redakce
Komentáře