Pozvánka na online konferenci Cloud Computing 2021

Cloud dávno přestal být otázkou „jestli" a je spíše otázkou „kdy a jak". S ohledem na tlak na nutnou spolupráci na dálku a s omezením investičních výdajů vlivem koronavirové pandemie se stále častěji mluví o strategii Cloud First – provoz aplikací a dat primárně v cloudu.

Pozvánka na online konferenci Cloud Computing 2021


Otázkami, kdy je jaké cloudové řešení vhodné, jaké rozdíly jsou mezi hybridním a veřejným cloudem, či jak zajistit co největší bezpečnost a eliminovat kyberbezpečnostní rizika v cloudu, se bude zabývat online konference Cloud Computing 2021. Ta proběhne 8. června a je zájemcům přístupná zdarma.

Řečníci budou mluvit o efektivním spravování různých Kubernetes clusterů napříč datovými centry a public cloudy, zálohování v Cloudu, bezpečnosti v AWS Cloudu, poskytování cloudové služby na cloudové platformě, právních aspektech cloudových technologií nebo představí cloudovou aplikaci Sofa, která umožňuje jednoduchý přechod od papíru k práci s dokumenty v digitální podobě.

Na konferenci vystoupí profesionálové ze společností Accenture, Software602, SUSE, Veeam Software, Amazon WebServices, PIERSTONE a dalších.

Vstup je volný, stačí vyplnit registrační formulář a 8. června se připojit. 

CIO Business World je jedním z organizátorů akce.


Úvodní foto: Internet Info
Komentáře