Pozvánka na první SDN konferenci ve střední a východní Evropě

Jak již napovídá název akce, hlavním tématem konference budou SDN technologie (Software Defined Networks), s důrazem na novou technologii VXLAN. Koná se 12. dubna 2013 v Praze.

Pozvánka na první SDN konferenci ve střední a východní Evropě


PRO-ZETA, a. s., společně s americkou společností Arista Networks pořádají v Praze, dne 12. dubna 2013 historicky první SDN odbornou IT konferenci nejen u nás, ale i ve střední a východní Evropě. Jak již bylo zmíněno, hlavní záštitu nad akcí převzala americká společnost Arista Networks. Jejími zakladateli jsou Andy Bechtolshei (spoluzakladatel Sun Microsystems) a David Cheriton (spoluzakladatel firmy Granite System později koupené firmou Cisco Systems), kteří se mimo jiné stali prvními investory Googlu. A přesně o tom bude také konference - o budoucnosti a trendech jak je v rámci své firmy transformují tito dva velikáni.

První ročník SDN konference si klade za cíl ukázat svým návštěvníkům budoucnost SDN technologií s důrazem na novou technologii VXLAN, která na rozdíl od VLAN umožňuje rozprostřít internetovou síť do více datacenter, a tak zefektivnit budování cloudových sítí. Na přednášce proto zazní témata jako Network Virtualization, Big Data nebo High Frequency Trading. Všechny přednášky budou vedeny v anglickém jazyce, se simultánním překladem. Odpoledne pak bude patřit workshopům, kde si účastníci prohloubí své znalosti síťové architektury.

„Akce přinese návštěvníkům spoustu zajímavých témat z dynamicky se rozvíjející oblasti cloud computingu. Na konferenci komplexně ukážeme, kam jeho vývoj směřuje, a představíme aktuální novinky a budoucí trendy v oblasti architektury moderních sítí,“ říká Mgr. Jiří Purš, generální ředitel společnosti PRO-ZETA, a. s.

Konference se uskuteční 12. dubna 2013 od 9.00 hodin v prostorách Planetária Praha-Holešovice. Kapacita konference je 150 účastníků a první ročník je zcela zdarma.

Registrace na www.sdnconference.cz


Úvodní foto: archiv redakce
Komentáře