Pozvánka na TechEd-DevCon 2013

Novinky Windows 8, Windows Phone 8, ale i třeba hacking mobilních zařízení. To bude letošní TechEd-DevCon, který se bude konat 21.-24.5.2013 v Praze.

Pozvánka na TechEd-DevCon 2013


Aktuální témata týkající se například novinek ve Windows 8, Windows Phone 8, ale i třeba riziko hackingu mobilních zařízení. To jsou jen některé z bodů nejrozsáhlejší odborné konference pro IT specialisty TechEd-DevCon 2013, kterou tradičně pořádá Počítačová škola Gopas.

Bezpečnostní expert Wayne Burke, který zabezpečoval data například pro FBI či NATO, uvede přednášku s názvem Mobile Hacking - What are your major risks and concerns for corporate mobile security?, ve které představí a prakticky ukáže nejnovější rizika a hackerské triky proti mobilním zařízením.

Konference je opět členěna do ShowIT Hall, SQLFest Hall, DevCon Hall, Geek Hall a Mix Hall. ShowIT Hall nabídne přednášky pro IT administrátory a manažery, SQLFest Hall bude hlavním stanovištěm odborníků na SQL Server/Business Intelligence, DevCon Hall přinese novinky pro vývojáře, Geek Hall bude plná technických lahůdek a Mix Hall bude střídat přednášky pro IT Pro a vývojáře. Po celou dobu bude v konferenčním komplexu souběžně probíhat doprovodný program, diskuzní fóra a Ask the Expert stánek.

TechEd-DevCon 2013 se koná od 21. do 24. května v prostorách multikina Premiere Cinemas v obchodním centru Park Hostivař v Praze.
Další informace najdete na www.teched.cz

G+


Úvodní foto: © Scanrail - Fotolia.com
Komentáře