RAD Studio XE7 a Appmethod nyní s podporou iOS 8

Embarcadero přidává podporu iOS 8 do nových vydání produktů RAD Studio XE7 a Appmethod. Vývojáři mobilních aplikací mohou okamžitě začít vytvářet aplikace pro zařízení s iOS 8 včetně zcela nových telefonů iPhone 6 a iPhone 6 Plus.

RAD Studio XE7 a Appmethod nyní s podporou iOS 8


Společnost Embarcadero Technologies vyšla vstříc vývojářům mobilních aplikací. Nové verze vývojových nástrojů umožní tvorbu programů určených pro nasazení na zařízení provozující iOS 7 a iOS 8 společnosti Apple, včetně iPod Touch, iPad a různé formáty nového zařízení iPhone 6.

Zabudovaná podpora pro aplikační programová rozhraní (API) nového operačního systému iOS 8, která je obsažena v posledních vydáních RAD Studio XE7, Delphi XE7, C++Builder XE7 a poslední vydání Appmethod ze září 2014, nyní nabízí přímé využití více než 4000 nových API systému iOS 8. Ty obsahují mimo jiné možnosti jako jsou:

Poslední vydání produktu RAD Studio poskytuje úplné řešení tvorby propojených aplikací pro Windows, Android, iOS, OS X, udělátka a nositelná zařízení.  Nová verze XE7 produktu RAD Studio umožní vývojářům v jazycích Delphi/Object Pascal a C++ rozšířit stávající aplikace pro Windows a vytvářet nové, moderní aplikace propojující stolní a mobilní zařízení s udělátky, službami poskytovanými v cloudech a s podnikovými daty a API. 

Čtěte také:
→ Embarcadero získává ERWin pro datové modelování
Společnost Embarcadero Technologies odkoupila aplikaci CA ERwin Data Modeling od společnosti CA Technologies.
→ Embarcadero rozšiřuje databázové nástroje o rozsáhlé modely a datové sklady
Vylepšené portfolio produktů přidává podporu databáze Teradata, rozsáhlých datových modelů a nástrojů pro spolupráci datových specialistů.

Zaujal vás tento článek?
Zaregistrujte se k odběru našeho e-mailového newsletteru. Každý týden tak pohodlně získáte přehled o důležitých událostech v IT branži.

G+


Úvodní foto: © vege - Fotolia.com
Komentáře