Radim Janda je novým generálním ředitelem Ericssonu ČR

Radim Janda byl jmenován novým generálním ředitelem pro Ericsson Česká republika a zároveň Account Managerem pro O2 Česká republika. Funkci převza 1. července 2014.

Radim Janda je novým generálním ředitelem Ericssonu ČR


Janda vstupuje do Ericssonu s více než 15letou zkušeností v českém telekomunikačním průmyslu. V průběhu své kariéry byl zodpovědný za různé sektory u hlavních telekomunikačních poskytovatelů. V posledních sedmi letech působil Radim Janda ve společnosti Cisco, kde měl na starosti komunikaci s O2 Česká republika. V této roli bude tedy i nadále pokračovat u Ericssonu.

Radim Janda vystudoval finance a daně na Evropském polytechnickém institutu. Ve svých předchozích pracovních pozicích Janda ukázal rozsáhlou schopnost zaměřit se na zákazníka, ponořit se do hloubky problematiky a najít řešení.

„Při práci pro Ericsson se chci zaměřit na to, aby se tato společnost stala důvěryhodným technologickým partnerem a první volbou pro naše zákazníky. Chci úzce spolupracovat s naším týmem v České republice a pomoci provozovatelům umožnit vytvořit zde technologicky propojenou společnost,“ komentuje svůj nástup Radim Janda, nový generální ředitel společnosti Ericsson v České republice.

Ve svém volném čase se Janda věnuje bojovým uměním. Je aktivní sportovec, cvičí Thai box a Krav Magu.

Čtěte také:
→ Do roku 2019 se přenos dat v mobilních sítích zdesateronásobí
Ericsson Mobility Report předpokládá, že v letech 2013 – 2019 počet chytrých telefonů vzroste ze stávajících 1,9 mld na 5,6 mld a růměrný provoz generovaný jedním uživatelem vzroste z dnešních 600 MB na 2,2 GB.
→ Jak technologie změní náš pracovní život
Výzkum společnosti Ericsson Networked Society Lab ukazuje, že zaměstnanci a zaměstnavatelé se soustřeďují spíše na na pracovní výsledky než na to, jak a kde a kdy byla práce provedena.

G+


Úvodní foto: Ericsson
Komentáře