SAP HANA nově jako cloudová služba

AP nabízí řízené cloudové služby a jako novou možnost nasazení sady SAP Business Suite na platformě SAP HANA.

SAP HANA nově jako cloudová služba


Společnost SAP nyní poskytuje kritické podnikové systémy SAP ERP, SAP CRM, SAP NetWeaver Business Warehouse a řadu další aplikací i v podobě řízené cloudové služby s velkou (petabajtovou) škálovatelností. To dává zákazníkům možnost začít využívat tato řešení rychleji, navíc s nízkými celkovými náklady na vlastnictví (TCO), flexibilitou a spolehlivostí. Již dříve byla zpřístupněna Business Suite na platformě SAP HANA, která umožňuje, aby podnikové aplikace fungovaly nad daty v reálném čase. Nyní sada aplikací SAP Business Suite na platformě SAP HANA funguje jako cloudová služba.

„Díky SAP HANA Enterprise cloud můžeme reagovat na základní potřeby našich zákazníků, kterých jsme si mohli všimnout po uvedení SAP HANA na trh,“ uvedl Vishal Sikka, člen představenstva společnosti SAP. „Zákazníci chtějí více možností jak využívat přínosy SAP HANA. Prostřednictvím SAP HANA Enterprise Cloud tuto možnost mají a mohou tuto platformu využívat v široké řadě aplikací, a to bez přerušení způsobeních updaty nebo implementací.“

Nabídka SAP HANA Enterprise Cloud bude k dispozici prostřednictvím poskytovatelů řízených (managed) služeb, a to jak z datových center poskytovatele, tak i z datových center společnosti SAP po celém světě.


Úvodní foto: © alphaspirit - Fotolia.com
Komentáře