SAP představuje novou verzi Business One postavenou na platformě SAP HANA

SAP nabízí in-memory technologii i pro menší firmy. Aplikace Business One, které je určena právě pro řízení malých a středních podniků, byla portována na platformu HANA.

SAP představuje novou verzi Business One postavenou na platformě SAP HANA


In-memory computing se stává hitem posledních měsíců. Systém, kdy systém, data i aplikace jsou společně v operační paměti, zrychlují práci o několik řádů. Do praxe se sice in-memory computing začal zavádět již přibližně před dvěma lety, ovšem začátky byly velmi opatrné. Především se zpracovávaly analytické výstupy z dat, které byly primárně pořízeny a uloženy v tradičních systémech relačních databází.

Nyní technologie dospěla do produkčního stadia a je možné realizovat kompletní řešení, kdy systém, aplikace a živá data běží v paměti DRAM. SSD-disky se používají pouze na zálohování dat v reálném čase.

„Řešení SAP Business One postavené na platformě SAP HANA je nejen rychlé a schopné lépe zvládat výzvy spojené s rostoucími objemy dat, ale je také velmi jednoduché, a to i pro ty, kteří s podnikovými informačními technologiemi teprve začínají. To je zvlášť důležité, protože v malých podnicích často jeden člověk musí obsáhnout celou jejich agendu. Zásadním přínosem pro malé firmy je zde skutečnost, že s tímto řešením získají plnohodnotný nástroj Business Intelligence založený na on-line analýze dat a bez nutnosti složitého vytváření datových skladů,“ řekl Lubomír Paprčka, Channel Enablement and Solution Expert SAP ČR.

Verze SAP Business One na SAP HANA nabízí kompletní nástroje pro malé podniky i podnikatele v jediném uživatelském rozhraní. Uživatelům bude pomáhat při všech aspektech řízení společnosti. Novinka umožní podnikům výrazně snížit reakční doby díky analýze podnikových dat v reálném čase. Efektivita stoupne i díky nabídce předkonfigurovaných funkcí pro lepší uživatelský komfort. Patří mezi ně okamžité vyhledávání v podnikových datech a možnost provádět rozsáhlou interaktivní provozní analýzu.

G+


Úvodní foto: © Sergej Khackimullin - Fotolia.com
Komentáře