Seznam.cz startuje „Seznam IT akademii“

Společnost Seznam.cz spouští sérii bezplatných workshopů pro méně zkušené i IT profesionály, kteří se chtějí zlepšit a rozvíjet své znalosti konkrétní technologie, a pro ty, kteří se zajímají o trendy v programování a chtějí si rozšířit obzory.

Seznam.cz startuje „Seznam IT akademii“


Takzvaná „Seznam IT akademie“ představuje sérii workshopů, na kterých zájemci nahlédnou pod pokličku vývoje Seznam.cz, vyzkouší si práci na reálných projektech, které vývojáři české internetové jedničky řeší, seznámí se s podobně zapálenými programátory a v případě úspěšného absolvování se mohou ti nejlepší dočkat i pracovní nabídky. Workshopy povedou vývojáři společnosti Seznam.cz a díky maximální kapacitě o deseti lidech, budou mít prostor se účastníkům také individuálně věnovat. Uskuteční se vždy v pátek večer a v sobotu, proto nebude problém je skloubit s prací. V plánu je celkem pět workshopů do konce roku.

Tématem prvního workshopu je „React v praxi“ a povede jej Zdeněk Vlach, vedoucí týmu vývoje UI, společně s Miroslavem Jančaříkem, programátorem UI. Proběhne v termínu od 9. do 10. září 2016, přičemž v pátek se přednášející zaměří spíše na teorii, v sobotu pak účastníky čeká praktické vytvoření aplikace. Lidé se mohou hlásit do 15. srpna na stránce vyvojari.seznam.cz kde Seznam.cz postupně zveřejní témata a termíny dalších workshopů.


Úvodní foto: © alphaspirit - Fotolia.com
Komentáře