Sharp přichází na trh s produkčními tiskovými systémy, které disponují ovládáním Fiery

Sharp spouští první produkci černobílých tiskáren, které nabízí přímý přístup k softwaru Fiery Command WorkStation a poskytují tak obsluze kontrolu nad workflow v rámci jediného rozhraní.

Sharp přichází na trh s produkčními tiskovými systémy, které disponují ovládáním Fiery


Vysokorychlostní modely MX-M1205 a MX-M1055 obsahují One-Touch Fiery Gateway Key. Díky tomu mají uživatelé přímý přístup do Command WorkStation. Tyto dva nové černobílé výrobní modely, které jsou k dispozici s rychlostí tisku 120 str./min. a 105 str./min., nabízejí vylepšené funkce ochrany dat, aktualizovaný software pro správu úloh a možnost výběru různých úprav.

Dalšími novými funkcemi jsou Toner Hopper, který umožňuje výměnu tonerů bez zastavení zařízení, plného přístupu k zařízení zepředu a nově vyvinutého panelu pro vzdálený přístup, který ukazuje ovládací panel na PC.

Uživatelé mohou také snadno nastavit rozhraní modelů MX-M1205 / MX-M1055 tak, aby zlepšili viditelnost, a současně mohou také měnit pozici klávesnice tak, aby odpovídala směru uživatelského rozhraní. Přidat lze řadu dokončovacích možností, včetně prošívání ve hřbetu, sešívání svorkami, GBC SmartPunch a Booklet Maker.


Úvodní foto: Sharp
Komentáře