Sichrovský obchodním ředitelem Českých Radiokomunikací

Někdejší manažer IBM a Xeroxu vede od 1. října obchod ČRa.

Sichrovský obchodním ředitelem Českých Radiokomunikací


České Radiokomunikace (ČRa) jmenovaly - s účinností od začátku října - Petra Sichrovského novým obchodním ředitelem. Vrcholové vedení ČRa tak posílil manažer s řadou zkušeností z působení na vrcholných pozicích nejen v České republice, ale také v zahraničí.

K hlavním úkolům, které ho v nové pozici čekají, patří zejména implementace obchodní strategie v oblasti mediálních služeb, telekomunikační infrastruktury a  ICT produktů se zaměřením na datová centra a cloudová řešení. Sichrovský se také bude věnovat vedení obchodního týmu a rozvíjet partnerský prodej. 

Čtyřiačtyřicetiletý Sichrovský v posledních třech letech vedl oddělení Global Technology Services v české pobočce IBM. Předtím působil téměř šest let na pozici generálního ředitele v české pobočce Xeroxu, následně pak rok a půl působil jako šéf rumunského zastoupení Xeroxu, pod které spadá i Moldávie. Je absolventem ČVUT v oboru mikroelektronika a VŠE, kde se věnoval studiu informatiky a statistiky. Je držitelem prověrky Národního bezpečnostního úřadu na stupni „důvěrné“.  Mezi jeho zájmy patří sport, cestování a genealogie.


Úvodní foto: České Radiokomunikace
Komentáře