SmartVideo překonává běžnou videokonferenci

Podobně jako smartphone změnil vnímání telefonu, tak SmartVideo usnadňuje a zkvalitňuje videokomunikaci.

SmartVideo překonává běžnou videokonferenci


LifeSize SmartVideo Icon Series je nová řada videosystémů navržených pro jednoduchou a pohodlnou komunikaci v nejvyšší HD kvalitě. Chytrá videokomunikace může ušetřit cestovní náklady i čas: Proti běžným videokonferencím je ovládání jedním tlačítkem velmi snadné. Navíc se můžete do komunikace kdykoli připojit z letiště, hotelu nebo domova pomocí notebooku, smartphonu nebo tabletu, a to s nesrovnatelně vyšší kvalitou spojení a s mnohem více funkcemi než to umí běžné videokonferenční systémy.

LifeSize SmartVideo navíc umožňuje nejenom streaming, ale i nahrávání, bezpečný průchod komunikace firewallem, správu a konference s více účastníky. Hovory tedy můžete archivovat, a pokud se k nim budete chtít za čas vrátit, jednoduše je najdete uložené a můžete si je znovu přehrát.

„Symbolem LifeSize SmartVideo je vztyčená hlava a pohled do očí, protože nikdo už nemusí při SmartVideo komunikaci zkoumat funkce ovladače jako u složitých videokonferencí, a také vysoká kvalita profesionálního obrazu i zvuku, které se nesekají,“ vyjmenovává nejpatrnější výhody Lumír Kulda, specialista na SmartVideo společnosti Audiopro.

G+


Úvodní foto: Audiopro
Komentáře