SourceCode má nového strategického partnera pro podporu platformy K2

Společnost Process Point se stala certifikovaným partnerem pro český a slovenský trh produktů amerického výrobce SourceCode, který je výrobcem BPM platformy K2. Process Point se specializuje na konzultace a implementaci řešení v oblasti digitalizace, automatizace procesů a jejich robotizace.

SourceCode má nového strategického partnera pro podporu platformy K2


„Uzavřením strategického partnerství rozšiřujeme síť obchodních a implementačních partnerů produktů K2 v regionu. Reagujeme tak na rostoucí poptávku po implementaci nástrojů pro podporu digitalizace společností. Jako jedni z mála na trhu v regionu se specializujeme i na využití modulu K2 Connect pro snazší integraci s informačním systémem SAP, který zjednodušuje dodávky agend právě pro tento informační systém“, komentoval podpis partnerství Michal Jäger, jednatel společnosti Process Point.

Flexibilní Business Process Management (BPM) K2 je komplexní platforma pro návrh workflow, funkčně komplexních formulářů, nástrojem integrující data z existujících podnikových aplikací. K2 tak pomáhá zautomatizovat a zjednodušit prakticky jakýkoli podnikový proces, který zahrnuje rozhodovací kroky, osoby nebo informace. Jde tak o prostředek ke zvýšení efektivity a snížení provozních nákladů společností. To vše bez programování.

Platformu K2 používá více než 1,5 milionu uživatelů ve více než 4 000 společnostech v 84 zemích a to včetně 30 % společností ze celosvětového žebříčku Fortune Top 100 pro zlepšení efektivity provozu.

Zdroj: www.processpoint.cz


Úvodní foto: © Nmedia - Fotolia.com
Komentáře