Společnost UPC loni rekordně zvýšila počet uživatelů svých služeb

Společnost UPC Česká republika loni dosáhla historicky nejvyššího počtu uživatelů svých služeb (RGUs). Celkový počet TV, internetových a telefonních služeb na konci prosince 2018 dosáhl rekordní hodnoty 1 239 400, což je až o 51 700 služeb více v porovnání se stejným obdobím v roce 2017.

Společnost UPC loni rekordně zvýšila počet uživatelů svých služeb


Výrazný růst počtu služeb byl podpořen pokračujícími investicemi do expanze optické giga-ready sítě a zkvalitňováním služeb, včetně pravidelného zrychlování internetového připojení pro všechny zákazníky, výměny modemů za špičkové WiFI routery, přidáváním nových HD stanic, stejně jako i dalšími kroky vedoucími ke zkvalitňování zákaznické zkušenosti.

„Naši optickou síť jsme připravili na uvedení gigabitových rychlostí a zároveň jsme pokračovali v jejím rozšiřování, čímž jsme ji zpřístupnili pro téměř 1,53 mil. domácností. Jsem přesvědčený, že i v letošním roce budeme pokračovat v dosavadním trendu, a tím ještě více naplňovat očekávání a požadavky našich zákazníků v souladu s naším sloganem „Užijte si každý moment“,“ komentuje výsledky Martin Miller, generální ředitel UPC Česká a Slovenská republika

Společnost UPC Česká republika je součástí Liberty Global, největšího světového mezinárodního poskytovatele TV a širokopásmových služeb.

UPC


Úvodní foto: (c) T. L. Furrer - Fotolia.com
Komentáře