TASKalfa 265ci: nová multifunkce s výjimečnou produktivitou

Kyocera představila nové A4 barevné multifunkční zařízení TASKalfa 265ci s nízkými náklady na tisk stránky.

TASKalfa 265ci: nová multifunkce s výjimečnou produktivitou


TASKalfa 265ci je kompaktní zařízení s nízkou hlučností, které umožňuje skenování, faxování, kopírování a tisk rychlostí 26 stránek za minutu, což je ideální pro běžné kancelářské prostředí. Multifunkce skenuje s rozlišením 600x600 dpi rychlostí až 35 obrázků za minutu (ipm) a digitalizované dokumenty dokáže začlenit do systému pro správu dokumentů. K dispozici jsou až čtyři zásobníky papírů.

Multifunkce Kyocera A4 TASKalfa 265ci je vybavena řadou pokročilých tiskových a bezpečnostních funkcí. Integrovaná platforma Kyocera HyPAS nabízí výhody škálovatelného softwarového řešení, jejíž součást jsou pracovní postupy pro správu a oběh dokumentů. Při tisku citlivých dat je možné využít funkci zabezpečeného tisku, díky níž se dokument vytiskne až ve chvíli, kdy se  uživatel ověří přímo u jednotky ovládacího panelu.

V souladu s odpovědností k životnímu prostředí a snahou o udržení nízkých nákladů zahrnu výrobce do svého nového zařízení komponenty s dlouhou životností a vysokokapacitní toner. Díky tiskovému válci s kapacitou 200.000 stránek je životnost stroje až desetkrát vyšší než u konkurenčních produktů. Ekologický kredit multifunkce TASKalfa 265ci byl uznán udělením certifikátu „Energy Star“ a „Modrý anděl“.


G+


Úvodní foto: Kyocera
Komentáře