Tieto Czech realizuje jeden z největších Java projektů v ČR

Společnost Tieto vstoupila do hlavní fáze jednoho z nejrozsáhlejších softwarových projektů vyvíjených v jazyce Java v České republice. Tieto zároveň otevřelo desítky volných pozic pro zkušené programátory.

Tieto Czech realizuje jeden z největších Java projektů v ČR


Cílem nového projektu je vytvoření a správa IT infrastruktury významného skandinávského telekomunikačního operátora expandujícího do dalších zemí Evropy. Jedná se i o systémy, které budoucím klientům telefonního operátora umožní objednávat v reálném čase mobilní služby, zejména tarify a související balíčky služeb.

„Jedná se o jeden z největších IT projektů ve středoevropském regionu, který je postaven na Javě jako stěžejní technologii. V souvislosti s ním najdou uplatnění desítky zkušených programátorů specializovaných na tento programovací jazyk,“ říká Petr Lukasík, generální ředitel společnosti Tieto Czech. „Přestože jsme většinu pozic zatím pokryli specialisty z naší společnosti, pro řadu dílčích projektů aktuálně přijímáme programátory se zkušenostmi s Javou,“ dodává Lukasík.

Šance pro zkušené Java specialisty

„S ohledem na náročnost celého projektu počítáme se zvýšením počtu programátorů, kteří se na něm budou podílet. Hlavní podmínkou pro přijetí je kromě prokázaných odborných předpokladů především schopnost komunikovat v angličtině a ochota cestovat,“ říká Petra Karasová z personálního oddělení společnosti Tieto „Účast na tomto projektu již dnes oceňuje stávající tým jako ideální příležitost pro osobní kompetenční rozvoj. Případní zájemci mohou pro bližší informace kontaktovat naše HR oddělení,“ uzavírá Karasová.

G+


Úvodní foto: © alphaspirit - Fotolia.com
Komentáře