vCloud Hybrid Service – Disaster Recovery

Nově dostupné řešení vCloud Hybrid Service – Disaster Recovery rozšíří funkci obnovení po havárii do veřejného cloudu

vCloud Hybrid Service – Disaster Recovery


VMware uvedla VMware vCloud Hybrid Service – Disaster Recovery, novou službu pro obnovení po havárii v cloudu. Ta zajišťuje nepřetržitě dostupné místo pro obnovení dat v rámci virtuálních datových center VMware. Nové řešení lze jednoduše nastavit, může být spravováno samotným uživatelem a náklady na něj i složitost nastavení a správy představují pouhý zlomek oproti tradičním produktům pro obnovení po havárii. Služba je dostupná ve všech pěti datových centrech vCloud Hybrid Service ve Spojených státech a Velké Británii.

vCloud Hybrid Service – Disaster Recovery je založeno na vSphere a nepřetržitě replikuje virtuální stroje do virtuálního datového centra v rámci vCloud Hybrid Service s RPO (recovery point objective) až 15 minut. Díky nízkým nákladům a přehlednosti řešení se zákazníci vyhnou zátěži spojené s vlastnictvím terciárních datových center pro obnovení po havárii a mohou nepřetržitě chránit aplikace, které byly dosud v ohrožení, protože bylo příliš nákladné a složité zahrnout je do plánu pro obnovení po havárii.

Čtěte také:
→ DRaaS: obnova po katastrofě jako služba
Obnova po katastrofě jako služba (Disaster Recovery as a Service, DRaaS) zálohuje celé prostředí, nejen data.
→ Hledání bezpečného přístavu ve virtuálním světě
Zatímco firmy spěchaly se zaváděním virtualizace, nezbylo jim mnoho času pro implementaci dobrých bezpečnostních praktik.

G+


Úvodní foto: © Nmedia - Fotolia.com
Komentáře