Veracomp Group oznámila výsledky za rok 2015

Tržby z prodeje IT produktů nabízených skupinou Veracomp vzrostly v roce 2015 o 3 procenta – na úroveň 207 milionů EUR. Veracomp Group tak zaznamenala dosud největší, téměř dvojnásobný nárůst obratu v regionu střední a východní Evropy.

Veracomp Group oznámila výsledky za rok 2015


Veracomp Group prodává IT produkty v 16 zemích ve střední a východní Evropě prostřednictvím několika společností, které jsou aktivní kromě ČR i v dalších zemích jako Polsko, Slovensko, Rumunsko, Bosna a Hercegovina, Srbsko, Chorvatsko, Slovinsko, Černá Hora, Makedonie, Maďarsko, Litva, Lotyšsko, Estonsko, Bulharsko a Bělorusko. Dále prostřednictvím společnosti Compendium Education Center poskytuje Veracomp Group specializované IT školení pro firmy a instituce. Celkové tržby skupiny v roce 2015 činily 207 milionů EUR a byly asi o 3 procenta vyšší než v roce 2014.

Nejvýznamnější změny, které proběhly v roce 2015, zahrnují akvizici distribuční divize Red Hat společností Veracomp s.r.o. v České republice a na Slovensku. Dále rozšířené portfolio s Huawei, Emerson Network, Entrust Datacard, Gigamon a v neposlední řadě zvýšení zaměstnanosti v celé Veracomp Group o cca 20 procent.


Úvodní foto: © carlosgardel - Fotolia.com
Komentáře