VMware provádí změny ve svém partnerském programu

Firma hodlá společně se svými partnery ovládnout softwarově definované podnikání.

VMware provádí změny ve svém partnerském programu


Společnost VMware představila na konferenci VMware Partner Exchange 2014 řadu nových vylepšení v partnerském programu, nové kompetence a jednodušší systém odměn. Novinky přinesou partnerům z řad poskytovatelů řešení, poskytovatelů služeb a distributorů větší jednotnost, předvídatelnost a výnosnost.

Na konferenci VMware Partner Exchange 2014 zavítá dle odhadů přes 4000 návštěvníků a více než 90 sponzorů a vystavovatelů. IT odborníci z celého světa se zúčastní letošního ročníku konference, aby získali nejnovější informace o řešeních VMware a partnerském programu a mohli diskutovat s ostatními profesionály z oboru.

„Technologie, které společně s našimi partnery uvádíme na trh, pomáhají rozvíjet softwarově definované podnikání založené na softwarově definovaném datovém centru, hybridním cloudu, správě a řešeních pro koncové uživatele,“ uvedl Michal Stachník, country manager pro Českou republiku a Slovensko ve společnosti VMware.

Od května letošního roku budou moci firmy vstoupit do partnerského programu, aniž by musely určit konkrétní program, do kterého chtějí vstoupit. Nabízí jim to větší flexibilitu a možnost růstu. VMware zároveň zavádí novou kategorii Enrolled, která umožní firmám přidat se k partnerské síti VMware, seznámit se s řešeními VMware a poté si zvolit nejvhodnější program podle potřeb svého podnikání. Kategorie Enrolled nahradí stávající stupeň Registered.

Nově také mohou partneři splnit požadavky dané kategorie získáním kompetence pro libovolné řešení. To sníží počáteční investice a partneři budou moci lépe specifikovat svou nabídku a unikátní schopnosti. Podle nových pravidel budou partneři potřebovat dvě prodejní (VSP) a dvě před-prodejní (VTSP) akreditace pro veškeré kompetence k řešením. Přibudou také nové kompetence zaměřené na řešení pomocí cloudu a hybridního cloudu.

Čtěte také:
→ Jiří  Jarema: Jsme teď „úřad bez počítačů“
Magistrát Karviná před nedávnem dokončil virtualizaci desktopové infrastruktury a sám se s nadsázkou označuje jako „úřad bez počítačů“. O důvodech a přínosech VDI pro vlastní správu i jednotlivé úředníky, a celém procesu realizace jsme hovořili s Jiřím Jaremou, vedoucím oddělení informatiky Magistrátu města Karviné.
→ VMware převezme AirWatch a posílí v mobilním segmentu
Díky akvizici získají zákazníci VMware ucelené řešení pro správu uživatelů, zařízení a aplikací v rámci desktopových a mobilních prostředí.

G+


Úvodní foto: © FotolEdhar - Fotolia.com
Komentáře