VMware vCloud Hybrid Service je nyní dostupný i v Evropě

VMware učinila první krok pro poskytování služeb datových center na území Evropy

VMware vCloud Hybrid Service je nyní dostupný i v Evropě


Služba VMware vCloud Hybrid Service bude všeobecně dostupná v Evropě, a to prostřednictvím datového centra v britském Slough. Slough doplní již existující datová centra ve Spojených státech a poskytne zákazníkům první evropskou lokaci, která vyhovuje požadavkům Velké Británie a Evropské unie na standardy a suverenitu dat.

Se spuštěním služby ve Velké Británii VMware potvrzuje svůj slib poskytnout zákazníkům hybridní infrastrukturu ve formě služby (IaaS) i mezinárodně a začíná s plánovaným rozšiřováním VMware vCloud Hybrid Service po klíčových evropských lokalitách.

VMware vCloud Hybrid Service umožnuje organizacím plynule rozšířit jejich datová centra do cloudu a spojením privátního a veřejného cloudu vytváří hybridní cloud.

Nedávný průzkum mezi dvěma sty zákazníky VMware ve Velké Británii, který provedla společnost Vanson Bourne, nezávislý specialista na marketingové výzkumy pro mezinárodní technologický sektor, odhalil, že 86 procent dotazovaných považuje za důležité, aby jejich kritická firemní data byla uložena u poskytovatele cloudových služeb na území Velké Británie.

Čtěte také:
→ Špiclování NSA vyhání zákazníky z Ameriky
Únik informací Edwarda Snowdena ohledně aktivit tajných služeb má i jeden komerční dopad: zákazníci on-line služeb odcházejí z USA.
→ Kdo bude mít největší datacentrum na světě?
Pokud jste hádali Google nebo Microsoft, tak jste vedle jak ta jedle.

G+


Úvodní foto: © Nmedia - Fotolia.com
Komentáře