Yoshihisa Ishida je novým CEO Sharp Europe

Společnost Sharp oznamuje, že Yoshihisa (Bob) Ishida, Executive Vice President Sharp Corporation, byl jmenován do pozice CEO Sharp Europe. Yoshihisa Ishida pozici přebírá po Tetsuji (Tedu) Kawamurovi, jenž se přesunuje na pozici v Sharp Electronics Corporation (USA).

Yoshihisa Ishida je novým CEO Sharp Europe


Ishida se k Sharp Corporation připojil jako Executive Vice President v červnu 2017. Současně zastává pozici ja ředitel nově vytvořené kanceláře pro obchodní strategii AIoT a zároveň pozici Chief Executive Officer pro Sharp Europe. Kancelář pro obchodní strategii AIoT dohlíží na nasazení AloT, fúzi AI (Artificial Intelligence – umělé inteligence) a IoT (Internet of Things – internetu věcí) v rámci celé řady elektronických produktů pro domácnosti i kanceláře.

V průběhu své kariéry v oblasti spotřební elektroniky, IT a inovací, zastával pan Ishida exekutivní a poradenské pozice ve společnostech Sony Corporation, Rakuten Corporation a LG Display Japan Co. Yoshihisa Ishida bude svoji funkci i nadále vykonávat z centrály Sharp v Japonsku, přičemž bude do Evropy často cestovat.


Úvodní foto: Sharp
Komentáře