Zbyněk Juřena povede obchod ve společnosti Altron Business Solutions

Na novou funkci přichází Zbyněk Juřena ze skupiny společností Kapsch.

Zbyněk Juřena povede obchod ve společnosti Altron Business Solutions


Společnost Altron Business Solutions jmenovala Zbyňka Juřenu (47) do funkce obchodního ředitele. V rámci této nové funkce bude mít Juřena na starost definici obchodní strategie a řízení obchodního týmu společnosti.  

Před nástupem do Altron Business Solutions působil Zbyněk Juřena přes 6 let na různých vedoucích pozicích ve společnosti Kapsch, mj. i na pozici generálního ředitele Kapsch Slovensko. Dále zastával funkci provozního ředitele, obchodního ředitele a vedoucího obchodní podpory ve firmě Kapsch BusinessCom. Ještě před tím pracoval na manažerských a poradenských pozicích ve společnostech Getronics, Wang Global, Olivetti Solutions, Expert & Partner Engineering a Nová Huť Ostrava.

„Jsme velmi rádi, že náš tým rozšířil Zbyněk Juřena. Nacházíme v něm odborníka, který má přes 20 let zkušeností v IT oboru a věříme, že nám pomůže v rozvoji poskytování kvalitních služeb našim zákazníkům stávajícím, ale i při získávání nových,“ říká Milivoj Uzelac, CEO skupiny Altron.

Zbyněk Juřena vystudoval Fakultu strojní a elektrotechnickou na Vysoké škole báňské v Ostravě. Získal titul MBA na Univerzitě Jana Amose Komenského v Praze. Mluví anglicky, polsky, rusky a slovensky. Je ženatý a má dvě děti. Ve volném čase se rád věnuje sportu, především lyžování a golfu.

G+


Úvodní foto: archiv redakce
Komentáře