Zdeněk Honek povede českou pobočku SAS Institute

Novým Country Managerem společnosti SAS Institute ČR byl jmenován Zdeněk Honek, který ve firmě pracuje od března 2013.

Zdeněk Honek povede českou pobočku SAS Institute


Zdeněk Honek (36) zastával více než rok pozici obchodního ředitele SAS Institute, kam přišel ze společnosti Microsoft. V Microsoftu působil mimo jiné v roli manažera obchodu v divizi služeb. Jako předseda představenstva a obchodní ředitel pracoval také ve společnosti Creditinfo Solutions, kde byl zodpovědný za oblast prodeje a marketingu a rozvoj dceřiné společnosti na Slovensku.

„Jsem rád, že se novým Country Managerem společnosti SAS stal právě Zdeněk Honek. Od jeho počátků ve firmě, kdy byl jmenován obchodním ředitelem, byl nadšeným lídrem prodejního týmu, který se silně orientoval na růst tržeb a zvyšování tržního podílu v našich klíčových oblastech. Zdeněk prokázal na svých předchozích pozicích výborné manažerské schopnosti, a proto věřím, že pro něj nová pozice bude výzvou a novou příležitostí,“ řekl Marco Icardi, Vice President SEE Region společnosti SAS.

Zdeněk Honek je absolventem Fakulty dopravní ČVUT v Praze. Mezi jeho záliby patří především sport, a to squash, tenis, box nebo turistika. Zajímá se také o literaturu faktu. Zdeněk Honek je ženatý a má 2 děti.

Čtěte také:
→ Jan Medřický: Na analýzy musíte mít odvahu
Na dotazy ohledně analýzy podnikových dat odpovídal Jan Medřický, generální ředitel SAS Institute ČR.
→ Efektivita analytického softwaru: zaostřeno na profit
Softwarové řešení, ať už z jakékoliv oblasti, musí vždy firmě přinášet konkrétní hmatatelné výsledky.

G+


Úvodní foto: archiv redakce
Komentáře