Damovo spouští eshop s telefony Aastra - Ericsson a Ascom

Společnost DAMOVO Česká republika s.r.o. v rámci dalšího rozšiřování služeb spouští od 19.10.2009. internetový obchod. Naleznete jej na webové adrese www.e-damovo.cz.

Damovo spouští eshop s telefony Aastra - Ericsson a Ascom


Jeho prostřednictvím nabízí DAMOVO nejčastěji prodávané produkty. Jedná se zejména o telefonní přístroje, různé doplňky k nim a další jednoduchá zařízení.

U nabízených produktů jsou k dispozici podrobné popisy s obrázky a technickými parametry. Proto je tento internetový obchod přirozeně i vhodným místem, kde se dají dohledat užitečné informace o jednotlivých typech telefonů. Na eshopu jsou také odborné články o jednotlivých zařízeních, takže návštěvník se dočte i obecné informace o analogových telefonech, digitálních telefonech, IP telefonech a bezdrátových telefonech DECT i WiFi.

 

Největší část nabízených telefonů se po dvě desetiletí prodávala pod značkou Ericsson. V loňském roce přešla výroba i vývoj pod kanadskou společnost Aastra, která skoupila v Evropě i ve světě několik známých telekomunikačních společností včetně podnikové divize  Ericsson Enterprise, která vyráběla pobočkové ústředny MD110, MX-ONE, BusinessPhone a telefony a aplikace k nim. Pro snadnější orientaci uvádíme jako výrobce dvojici Aastra  - Ericsson - v povědomí odborné veřejnosti značka Ericsson stále převažuje.

Nyní jsou nabízeny telefonní přístroje řady Dialog (analogové, digitální i IP) a bezdrátové  telefony. Bezdrátové telefony jsou vyráběny světoznámou švýcarskou telekomunikační společností Ascom a konkrétně divizí Wireless Solutions, která dříve také patřila do koncernu Ericsson. Proto se její výrobky nabízí jak s logem Aastra (dříve Ericsson) v rámci OEM programu, tak přímo s logem Ascom.

Internetový obchod je pro začátek naplněn doposud nejprodávanějším zbožím a bude postupně doplňován o další produkty. Již brzy přibudou IP telefony Aastra řady 675xi. Jde o velmi vyhledávané IP telefony s podporou SIP. Oblíbeny jsou odborníky z komunity okolo telefonního systému Asterisk, se kterými výborně spolupracují. Jejich obliba je široká především díky dlouhému seznamu podporovaných standardů SIP.

Zavedení internetového obchodu dramaticky zjednoduší a zrychlí proces objednávání na straně zákazníka i dodavatele a zároveň umožní velmi rychle reagovat na okamžitou situaci na trhu – včetně promítnutí různých akcí výrobce. Jeho zavedení je dalším krokem k upevnění pozice společnosti DAMOVO Česká republika s.r.o. jako nejvýznamnějšího dodavatele telekomunikačních technologií Aastra a dalších výrobců.

O Damovo

Společnost DAMOVO Česká republika je spolu s dalšími devíti sesterskými firmami součástí globálního nadnárodního konsorcia DAMOVO Group. Na českém trhu působí od roku 1991. Impulsem k transformaci divize Enterprise Solutions koncernu Ericsson v nezávislou společnost DAMOVO byla snaha flexibilně se přizpůsobit rychle se rozvíjejícímu trhu podnikových komunikací. Jméno společnosti DAMOVO vzešlo ze tří anglických slovíček DAta - MObility - VOice, které podtrhují zaměření společnosti na převážně datové, mobilní a hlasové služby. DAMOVO poskytuje komunikační řešení šitá na míru dle individuálních potřeb i těch nejnáročnějších zákazníků. DAMOVO nasbíralo za svou dobu působnosti tisíce zákazníků. Mezi nejvýznamnější zákazníky patří společnosti Česká národní banka, Raiffeisenbank a.s., Pražská energetika a.s., Královéhradecký kraj, České dráhy a.s., ČVUT, Sokolovská uhelná a.s. a mnoho dalších.

Odkazy na webové stránky společnosti DAMOVO

Internetový obchod: www.e-damovo.cz

DAMOVO stránky ČR: www.damovo.cz

DAMOVO Group: www.damovo.com

Komentáře