On-line dražby pomáhají charitě

Internetové dražby nepotřebných věcí mají vynést 150 tisíc korun, které Armáda spásy použije na vybavení patnácti nových sociálních bytů.

On-line dražby pomáhají charitě


Na předvánoční atmosféru štědrosti a dobročinnosti vsadil internetový projekt Prodejtodal.cz, který společně s Armádou spásy odstartoval kampaň Delamradost.cz. Projekt má za cíl získat 150 tisíc korun na základní vybavení 15 sociálních bytů Armády spásy v Karviné a Ostravě. Principem celé akce je - až do konce února příštího roku - prodávat nepotřebné věci jiným zájemcům prostřednictvím služby Prodejtodal.cz.  

Prodejtodál.cz je portál, který propaguje myšlenku „dělám věci šťastnými“. Nepotřebné zboží prodává prostřednictvím serveru Aukro.cz. Zákazníci, kteří se chtějí nepotřebných věcí zbavit, si mohou online objednat odvoz věcí ze svého bytu nebo kanceláře, za odvoz přitom nic neplatí.

Máte doma hodnotné věci, které se vám už nehodí, nechcete je vyhodit, ale přitom jej může využít někdo další? Zapojte se do charitativního projektu Delamradost.cz. jehož prostřednictvím dojde k prodeji vašeho zboží potenciálním zájemcům.  Nemusíte se přitom o nic starat – veškerou logistiku, prodej a doručení koupeného zboží kupujícímu zaručí a zprostředkuje služba prodejtodal.cz. „Je to velmi snadné a časově nenáročné. Stačí vyplnit na stránkách http://www.prodejtodal.cz/cz/objednat/ jednoduchou objednávku a vybrat si datum svozu. My už zajistíme dopravce, který u vás doma zboží vyzvedne. Svoz je vždy zdarma. Zboží pak prodáváme prostřednictvím portálu Aukro.cz formou dražby,“ vysvětluje Eva Pavlíková z Prodejtodal.cz.

Veškeré zboží, které budou chtít zájemci věnovat do projektu Dělám radost, najdou potenciální kupující na serveru Aukro.cz. Každé toto zboží bude označeno zřetelnou zkratkou #delamradost. Principem bude standardní dražba od jedné koruny. Čím hodnotnější zboží do projektu věnujete, tím je větší šance na prodej vašeho zboží za vyšší částku. Ideální je zboží typu: elektronika a technika, domácí potřeby, ozdobné předměty, obrazy, apod.

Díky výtěžku z projektu Dělám radost bude mít Armáda spásy možnost vybavit dalších 15 sociálních bytů pro potřebné, a to v  Karviné a v Ostravě. Armáda spásy potřebuje zakoupit do těchto bytů základní vybavení, jako jsou postele, psací stoly pro děti, židle, či skříně v celkové hodnotě 150 tisíc korun.

Komentáře