Padesát nejúspěšnějších

Podle průzkumu Fast 50 společnosti Deloitte je největší český alternativní operátor čtvrtou nejrychleji rostoucí technologickou společností ve střední Evropě. Mezi českými firmami pak zaujímá druhé místo.

Padesát nejúspěšnějších


První příčku obsadil polský internetový prodejce Merlin.com.pl, jehož tržby za posledních pět let vzrostly o 3542 procent Na druhém místě je maďarská softwarová společnost Mimosa Communications s růstem tržeb o 1924 procent. Česká společnost Logos je s růstem ve výši 1264 procent na třetí pozici.

Konzultační a technologická společnost Logos, přední český dodavatel IT služeb, byla vyhlášena nejrychleji rostoucí technologickou firmou v České republice. Společnost Logos za toto období dosáhla růstu 1263 procent.

Předseda představenstva společnosti Logos Pavel Šťovíček k vysokému růstu své společnosti dodává: „Jde nám o dodržení cíle, který jsme si vytkli již krátce pro založení firmy Logos v roce 1994, tedy o udržení především dlouhodobého růstu. Ocenění získané za jeho rychlost nás samozřejmě velmi těší, ale zároveň na nás klade o to větší nároky. Na poměrně limitovaném českém trhu nelze takto vysokým tempem růst navěky. Proto je pro nás právě tento rok obdobím expanze na ostatní evropské trhy, kde se nám podařilo získat významné zákazníky z Anglie a Německa.“

Kompletní výsledky jsou zde:
http://www.fast50ce.com/new/default.asp?type=3&content=18

Komentáře