PeopleSoft míří do Česka

Společnost PeopleSoft, která patří k nejvýznamnějším globálním dodavatelům podnikových aplikací, otevírá v České republice své zastoupení. Ve spolupráci s pěti českými distribučními partnery se hodlá zpočátku zaměřit na výrobní podniky, investičně náročné provozy a servisní organizace.

PeopleSoft míří do Česka


Podle Jeffa Reada, generálního ředitele a viceprezidenta skupiny distribučních kanálů PeopleSoftu v regionu EMEA, se firma pro tento krok rozhodla v okamžiku, kdy získala informace o změně preferencí potenciálních českých zákazníků.
„Střední a větší firmy, které chceme oslovit, dnes od podnikového IT řešení očekávají především flexibilitu, cenovou dostupnost a schopnost poskytovat jednoduchý a rychlý přístup k informacím,“ uvedl Read. Takovým řešením je podle něj platforma EnterpriseOne, jejíž jádro získal PepopleSoft v loňském roce akvizicí společnosti J. D. Edwards.
V průběhu následujícího půl roku si společnost PeopleSoft vybere v České republice pět nových obchodních partnerů, jejichž prostřednictvím se zaměří na vytipovaná průmyslová odvětví. Pražská kancelář bude řídit aktivity a obchodní činnost PeopleSoftu na území České republiky a současně bude poskytovat podporu zákazníkům z dalších zemí jihovýchodní Evropy.

Komentáře