S and T kupuje Grall

Obě strany se dohodly nezveřejňovat podrobnosti o kupní ceně. Celá transakce ještě vyžaduje souhlas Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže.

S and T kupuje Grall


***tisková zpráva společnosti Grall
S účinností od 2. čtvrtletí 2006 získá S&T System Integration & Technology Distribution AG 100% podíl ve skupině Grall (Grall, a.s., Grall Technology, spol. s r.o., Grall Brno, spol. s r.o.).

Grall je jedním z významných systémových integrátorů na českém trhu IT, s výrazným zaměřením na řešení IT infrastruktury a služby. Grall má více než 100 zaměstnanců a pobočky v Praze, Liberci, Brně, Teplicích, Ostravě a Zlíně.

Díky vhodně se doplňující povaze obchodních aktivit obou společností tato akvizice umožní zajímavě rozšířit portfolio S&T a Grallu jak pro existující, tak i pro nové zákazníky. Spojení těchto firem je navíc významným impulsem pro český trh IT.

„Grall perfektně zapadá do byznysu systémové integrace S&T a dovolí nám nabídnout našim zákazníkům bohatší portfolio služeb se všemi výhodami, které plynou z lepšího územního pokrytí a z podpory poskytované IT skupinou s více než 2 000 zaměstnanci a působností v 19 zemích střední a východní Evropy,“ řekl Christian Rosner, CEO společnosti S&T AG.

„Získat S&T jako strategického partnera pro Grall je plně v souladu s naší strategií růstu,“ řekl Jaroslav Šafránek, předseda představenstva Grall, a.s. A dodal: „Spolupráce celého vysoce kvalifikovaného kolektivu a angažovanost manažerského týmu v Grallu nám do budoucna zaručuje společný úspěch a spokojené zákazníky.“

Obě strany se dohodly nezveřejňovat podrobnosti o kupní ceně. Celá transakce ještě vyžaduje souhlas Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže.

Komentáře