Seznamte se s virtualizací desktopů v podání předních odborníků – 1. 6. v pražském hotelu CLARION

Nové desetiletí přináší mimořádné inovace, které vám mohou pomoci dosáhnout hlavních cílů při využívání výpočetní techniky - efektivity, flexibility a spolehlivosti IT za přijatelnou cenu.

Seznamte se s virtualizací desktopů v podání předních odborníků – 1. 6. v pražském hotelu CLARION


Citrix Virtualization Conference je zaměřena na prezentaci kroků, které můžete právě teď podniknout, abyste mohli takové výhody získat.

Citrix Virtualization Conference Prague slibuje být nejvýznamnější událostí roku v oblasti virtualizace desktopů a jednou z nejpragmatičtějších akcí na podporu reálného využití virtualizace. Zatímco jiné IT konference se zabývají širokou škálou všeobecných témat, Citrix Virtualization Conference zůstává pevně zaměřena na virtualizaci a technologie pro optimalizaci sítí a jejich přínosů pro vytváření jednoduššího a efektivnějšího počítačového prostředí ve vaší firmě.

Více o Citrix technologiích

Účast na Citrix Solution Conference znamená užitečné využití vašeho času, protože se zde sejdou nejlepší odborníci. Budete odcházet se znalostí konkrétních kroků, které jsou potřebné pro vybudování jednoduššího a efektivnějšího IT:

  • Poznáte reálné možnosti virtualizace desktopů a dozvíte se, proč je to nejlepší způsob, jak poskytovat desktopy a aplikace libovolnému uživateli, na libovolném zařízení a na libovolném místě.
  • Získáte akční plán pro jednodušší a málo rizikový přechod na Windows 7 s využitím virtualizace desktopů.
  • Seznámíte se s osvědčenými postupy, jak se zbavit složitosti distribuovaných výpočetních prostředků.
  • Rozšíříte svoje schopnosti využitím detailních technických znalostí, které získáte na technických ukázkách a workshopech.

Generálním partnerem konference je společnost Microsoft, technologickým partner je společnost HP. Platinoví sponzoři konference jsou společnosti INTEL a ORBIT.

Více info a REGISTRACE na konferenci na www.citrixnews.cz/cvc2010

Sledujte CVC2010 'live' Nemůžete se naší konference z jakéhokoliv důvodu zúčastnit? Stále máte možnost být při tom - v den konference budete mít možnost sledovat zde jednotlivé prezentace živě!

Komentáře