Adastra bagrovala Merlin a LogicaCMG

Softwarová a konzultační firma Adastra rozšířila svůj obchodní tým a na pozice Key Account Managerů jmenovala ...

Adastra bagrovala Merlin a LogicaCMG


Softwarová a konzultační firma Adastra rozšířila svůj obchodní tým a na pozice Key Account Managerů jmenovala Petra Zemana a Marka Jindřicha.
Petr Zeman (34) nastupuje na pozici Key Account Manager. Před příchodem do Adastry pracoval ve společnosti LogicaCMG (2002-2003) a ve firmě Bull (1998-2002). Ve své profesionální kariéře postupně prošel pozicemi account manager, ředitel CSO, public sales manager, vedl řadu IT projektů a obchodních případů. Petr Zeman vystudoval VŠSE v Plzni, fakultu elektrotechnickou. Hovoří anglicky, je ženatý, má dvě děti.
Marek Jindřich (27) nastupuje na pozici Key Account Manager. Před nástupem k firmě Adastra působil ve společnosti Merlin a v letech 1997-2001 ve firmách FSC a Eiite.V těchto společnostech pracoval postupně ve funkcích technického ředitele, obchodního zástupce a obchodního ředitele. Marek Jindřich vystudoval Vysokou školu ekonomickou v Praze, obor informační technologie. Hovoří anglicky a německy, je ženatý a mezi jeho zájmy patří sport, fotografování, cestování.

Petr Zeman, Marek Jindřich

Komentáře