Autodesk s viceprezidentem EMEA

Viceprezidentem pro oblast EMEA společnosti Autodesk, světového dodavatele softwaru pro navrhování a tvorbu digitálního obsahu, byl jmenován ...

Autodesk s viceprezidentem EMEA


Viceprezidentem pro oblast EMEA společnosti Autodesk, světového dodavatele softwaru pro navrhování a tvorbu digitálního obsahu, byl jmenován Karsten Popp. Do jeho kompetence tedy patří i Česká republika a další země řízené pražskou kanceláří společnosti.
Před svým příchodem do společnosti Autodesk pracoval Karsten Popp ve významných manažerských a marketingových pozicích. Devět let působil ve společnosti Texas Instruments, dalších devět let strávil ve společnosti Mentor Graphics, kde se jako President Europe for Mentor Graphics podílel na výrazném zvýšení výnosů a podílu na evropském trhu společnosti. Dalším působištěm Karstena Poppa byla společnost Adelante Technologies, kde byl výkonným ředitelem (CEO).
Náruživý tenista Karsten Popp vystudoval bakalářský stupeň studia (Bachelor of Electronic Engineering) na Rand Afrikaans University v Johannesburgu. Je jedním ze zakladatelů Europeen HEC-3G Telecom Club a členem mezinárodní dozorčí rady ekonomické školy HEC.
Karsten Popp

Komentáře