Bomba personální přechod

Novým Sales Directorem společnosti Cleverlance se stal od ledna 2004 ...

Bomba personální přechod


Novým Sales Directorem společnosti Cleverlance se stal od ledna 2004 Ing. Jiří Bíba (*1965). Jiří Bíba má dlouholeté zkušenosti z práce na pozici Sales Managera v IT společnostech.
Jiří Bíba přišel do Cleverlance ze společnosti BEA Systems, jejíž pobočku v roce 2000 v České a Slovenské republice založil a vedl až do konce loňského roku.
Svoji profesionální dráhu započal ve společném týmu ČSA a Air France, který byl zodpovědný za re-engineering. Ve své kariéře pak pokračoval jako výkonný ředitel nově založené společnosti FlyServe zabývající se obchodováním s leteckými součástmi. Na tuto práci navázal v roce 1994, kdy se stal jedním ze zakladatelů obchodní společnosti Globex Praha, která působila v oblasti leteckého průmyslu. O dva roky později, v roce 1996, začal pracovat v Inter Informatics ve funkci Sales Managera pro východní Evropu. V roce 1998 nastoupil do společnosti Informix Software, kde zastával post Channel Sales Managera pro ČR, odtud pak v roce 2000 přešel do již zmíněné společnosti BEA Systems.
Jiří Bíba vystudoval Elektrotechnickou fakultu ČVUT. V době, kdy pracoval ve společném týmu ČSA a Air France, absolvoval také postgraduální studium marketingu na Bratislavské ekonomické univerzitě. Jiří Bíba tráví volný čas nejraději s rodinou, také se věnuje svým koníčkům, mezi které patří především námořní jachting, tenis a lyžování.
"Považuji Cleverlance za velice schopnou mladou společnost, která má velmi silný potenciál a výborný tým lidí. Jsem pevně přesvědčený, že zkušenosti, které jsem získal, mohou společnosti pomoci v jejím dalším růstu a rozvoji. Věřím, že si máme vzájemně co nabídnout," uvedl nový Sales Director Jiří Bíba.
"Jiří přináší Cleverlance nejen řadu lokálních i mezinárodních kontaktů, ale i mnoho zkušeností. Jsem velice rád, že se nám ho podařilo získat," řekl Jakub Dosoudil, Managing Director společnosti Cleverlance.
Společnost Cleverlance byla založena na začátku roku 2000 a v současné době zaměstnává největší tým zkušených odborníků se zaměřením na moderní technologie jako je Java a XML. Společnost je rozdělena do šesti technologických divizí, jejichž úkolem je vývoj softwaru, projektový management, analýzy informačních systémů, testování, podpora a vzdělávací činnost. Cleverlance se specializuje na zabezpečené systémy založené na internetových technologiích J2EE, J2ME a .NET, především na finanční, telekomunikační a řešení B2B.

Jiří Bíba

Komentáře