Career and Business Development Director ve společnosti eTel

Na post Career and Business Development Director ve společnosti eTel nastoupil Ondřej Švihálek. Náplní jeho pracovní činnosti je optimalizace vstupních nákladů společnosti, zintenzivnění spolupráce s klíčovými partnery a koordinace zvláštních projektů.

Career and Business Development Director ve společnosti eTel


Na post Career & Business Development Director ve společnosti eTel nastoupil Ondřej Švihálek. Náplní jeho pracovní činnosti je optimalizace vstupních nákladů společnosti, zintenzivnění spolupráce s klíčovými partnery a koordinace zvláštních projektů.

Svých zkušeností s projektovým managementem a vedením pracovních týmů hodlá Ondřej Švihálek využít k zintenzivnění spolupráce s partnery společnosti eTel. Dále je připraven pracovat i na nadstandardních obchodních a partnerských projektech.
Ondřej Švihálek přichází do společnosti eTel Česká republika ze společnosti Uunet Czech/MCI, kde zajišťoval plánování a realizaci produktového portfolia na českém trhu, marketing a vedení speciálních projektů. V předchozích letech působil i ve společnostech EuroTel Praha a Contactel.
Ondřej Švihálek vystudoval Fakultu informatiky na Vysoké škole ekonomické v Praze, obory znalostní inženýrství a personální management.
Je ženatý, má malého syna. Mezi jeho záliby patří cestování a alpinismus, cyklistika, squash, golf a lyžování.
Společnost eTel, založená v červenci 1999, je jedním z alternativních poskytovatelů podnikových telekomunikačních služeb ve střední Evropě. eTel je jedinou telekomunikační společností, která se zaměřuje výlučně na středoevropský region zahrnující Rakousko, Českou Republiku, Maďarsko, Polsko a Slovensko.

Ondřej Švihálek

Komentáře