České Cisco dočasně povede Juraj Rakovský

Společnost Cisco jmenovala na začátku srpna dočasným generálním ředitelem české pobočky Juraje Rakovského.

České Cisco dočasně povede Juraj Rakovský


Společnost Cisco jmenovala na začátku srpna dočasným generálním ředitelem české pobočky Juraje Rakovského.

Jeho předchůdce Miloslav Rut, který vedl české Cisco jedenáct let, se rozhodl přijmout novou kariérní výzvu mimo firmu. Juraj Rakovský povede Cisco přibližně do 1. října 2008, kdy by mělo být rozhodnuto o trvalém nástupci.

„Rád bych Mílovi poděkoval za jeho vedoucí schopnosti a přínosy, které naší společnosti prokázal během jedenácti let svého působení,“ řekl Kaan Terzioglu, viceprezident společnosti Cisco pro střední a východní Evropu. „Míla zde vybudoval velmi zkušený manažerský tým, který má sílu a schopnosti prosazovat naši vizi být ‘nejlepší v České republice a nejlepší pro Českou republiku’. Pod Jurajovým vedením budeme spolu s našimi partnery a zákazníky v České republice nadále pokračovat ve zdokonalování obchodních modelů, technologií i programů rozvoje talentů.“

Juraj Rakovský nastoupil do společnosti Cisco v roce 2000 jako Systems Engineer Manager v rámci obchodní jednotky zaměřené na poskytovatele služeb. Později se věnoval rozvoji nového obchodu v segmentu pokročilých technologií pro velké firmy. V poslední době řídil v české pobočce Cisco rozvojové a marketingové aktivity. Juraj Rakovský je držitelem titulu MBA a má inženýrský titul z oblasti elektrotechniky.

Komentáře