Cleverlance má nové členy managementu

Společnost Cleverlance jmenovala Vladislava Němce na pozici Executive Director for Insurance a Richarda Stehlíka jako nového Executive Director for KB Group.

Cleverlance má nové členy managementu


Společnost Cleverlance jmenovala do svého managementu Vladislava Němce (30). Na pozici Executive Director for Insurance bude mít na starosti strategii, řízení a rozvoj obchodních aktivit a dodávky softwarových řešení pro zákazníky z oblasti pojišťovnictví.

Němec doposud v Cleverlance zastával pozici Business Development Managera. Dříve působil jako obchodní a marketingový ředitel Rodinného pivovaru Bernard. Zkušenosti z finančního sektoru získal v Komerční bance jako projektový manažer. Je absolventem Elektrotechnické fakulty ČVUT. Je ženatý, má dvě děti a jeho největšími koníčky jsou horská turistika a střelba.

Dalším nově jmenovaným členem vedení se stal Richard Stehlík (42) na pozici Executive Director for KB Group. Jeho úkolem bude strategie a řízení 90 členného týmu, jeho obchodní rozvoj a dodávky IT řešení pro skupinu firem Komerční banky, jednoho z největších klientů Cleverlance.

Na tento post postoupil z pozice Business Development Managera. Stehlík před Cleverlance pracoval ve stejné funkci ve společnosti LogicaCMG a dále jako Sales & Marketing Director v Infinity. Své mnohaleté obchodní zkušenosti nasbíral také ve společnostech Compaq Computer nebo Dell. Vystudoval Elektrotechnickou fakultu ČVUT. Je ženatý, má dvě děti a mezi jeho koníčky patří golf a sjezdové lyžování.

Komentáře