Gabriela Lobodášová novou ředitelkou Sony Ericsson

Pozici ředitelky české pobočky společnosti Sony Ericsson od listopadu zastává Gabriela Lobodášová. Ve funkci vystřídala Roberta Fleischhackera, dosavadního ředitele české a slovenské pobočky.

Gabriela Lobodášová novou ředitelkou Sony Ericsson


Pozici ředitelky české pobočky společnosti Sony Ericsson od listopadu zastává Gabriela Lobodášová. Ve funkci vystřídala Roberta Fleischhackera, dosavadního ředitele české a slovenské pobočky. Ten se z rodinných důvodů rozhodl nadále věnovat pouze práci na Slovensku. Hlavním úkolem Gabriely Lobodášové je upevnění pozice značky Sony Ericsson na českém trhu a vytváření dlouhodobé strategie společnosti.

Gabriela Lobodášová vystudovala Fakultu mezinárodních vztahů Vysoké školy ekonomické v Praze. V uplynulých devíti letech působila ve společnosti Gillette, kde naposledy zastávala pozici Regional Business Manager Gillette pro Polsko, Čechy, Slovensko a Maďarsko a po sloučení Gillette se společností Procter & Gamble pozici brand manažera Gillette pro region Čechy, Slovensko, Maďarsko, Chorvatsko a Slovinsko.

Mezi největší záliby Gabriely Lobodášové patří cestování, kultura a je rovněž fanouškem závodů Formule 1. Kromě toho hraje na klavír a někdy i zkouší nové hry na PlayStation.

Komentáře