Infor jmenuje nového generálního ředitele pro Česko

Infor jmenuje nového generálního ředitele pro Česko


Společnost Infor dnes oznámila jmenování Václava Jakoubka na pozici generálního ředitele českého zastoupení společnosti Infor.

Václav Jakoubek bude zodpovědný za obchodní rozvoj firmy Infor prostřednictvím jak přímých tak i nepřímých prodejních kanálů. Vedle České republiky bude také řídit zastoupení Infor v Polsku, přičemž bude rovněž podporovat organický růst společnosti ve východní Evropě.

"Václav Jakoubek je vysoce respektovanou osobností v prostředí byznys komunity ve svém regionu," řekl Keith Deane, prezident společnosti Infor v oblasti EMEA. "Jeho přehled o trhu a hluboké zkušenosti posílí naše pozice v regionu. Jsme skutečně potěšeni, že jej získáváme do svého týmu."

V minulosti byl Václav Jakoubek jedním ze spoluzakladatelů společnosti JBA, s.r.o., významné softwarové společnosti, jež byla v roce 2001 odkoupena firmou GEAC. Po této akvizici Václav Jakoubek odešel ze společnosti a založil ADASTRA Logistica, s.r.o., společnost zaměřenou na distribuci a podporu logistického softwaru a služeb. Před nynějším nástupem do společnosti Infor pracoval jako International Enterprise Account Manager ve firmě Hewlett-Packard v Praze, kde řídil obchodní týmy pro největšího zákazníka HP - společnost DHL.

"Řídit obchodní aktivity Infor v České republice je pro mě další velkou výzvou. Infor si vytvořil na českém trhu skutečně silnou zákaznickou základnu a vybudoval velmi schopný a motivovaný tým lidí, kteří pomáhají zákazníkům řídit jejich byznys efektivním způsobem," řekl Václav Jakoubek. "Mým cílem je zlepšit viditelnost a pozici Infor na trhu skutečně podnikavých společností, které požadují podnikový software s integrovanou funkcionalitou splňující jejich obchodně-specifické požadavky."

Komentáře